Kontakt

Anders Urbel

MOTOEXOTICA projektijuht

Üldkorraldus, eksponentide registreerimine


T: (+372) 742 2547
E: anders@tartunaitused.ee

Annika Pettai

ILU projektijuht

Üldkorraldus, eksponentide registreerimine


T: (+372) 742 1793
E: annika@tartunaitused.ee

Veiki Ojaperv

Müügi- ja turundusassistent


T: (+372) 741 2090
E: veiki@tartunaitused.ee

Henrik Urbel

Kommunikatsioonijuht

Meediasuhted ja reklaamikampaania üldkorraldus


T: (+372) 741 2096
M: (+372) 5190 3734
E: henrik@tartunaitused.ee

Piret Arens

Toitlustusjuht


T: (+372) 741 2092
E: piret.arens@tartunaitused.ee

Urmas Heinmets

Peakokk


T: (+372) 741 2091
E: urmas@scarlet.ee

Korraldaja

AS Tartu Näitused

Fr. R. Kreutzwaldi 60, Tartu
www.tartunaitused.ee


T: +372 742 1793
E: info@tartunaitused.ee

Saada kiri