Motohobi on messil kohal CFMOTO, KAYO, Super Soco ja Doohani mototehnikaga

Tagasi Lisatud:
Motohobi OÜ on traditsiooniliselt Motoexotical kohal muljetavaldava väljapanekuga, esindatud on CFMOTO mootorrattad, ATV’d ja UTV’d, KAYO laste ATV’d ning Super Soco ja Doohani elektrirollerid!

Suurem osa ekspositsioonist hõlmab CFMOTO kaubamärk, aga toome välja ka KAYO (laste ATV-d), toome Super Soco ja Doohani (elektrirollerid) ja siin ka 2 uuemat mudelit.

Nagu mainitud, siis CFMOTO on kaubamärk hõlmab suurema osa meie väljapanekust, sest CFMOTO on viimase 10 aasta vaieldamatu turuliider olnud nii Eestis kui enamikes Euroopa riikides.

CFMOTO on hetkel suurima mudelivalikuga (ATV, UTV ja SSV) tüüpi sõidukite tootja Aasias, mis toodab tänavalegaalseid maastikusõidukeid peamiselt Euroopa ja USA turule. Viimastel aastatel on aga sisenemas järjest rohkem ka mootorrataste segmenti.

CFMOTO mootorrattad saavutasid 2022. aasta kokkuvõtteks Eestis 6 koha müügitulemste järgi, aga mudelite ehk kubatuuri segmendis oli CFMOTO 800MT mudel müügitulemuste järgi lausa teisel kohal.

Tähelepanuväärsemad mudelid võiksid olla täiesti uus 90HP mootoriga SSV, mille kaubanduslik nimetus on CF 950 ZFORCE SPORT, mootorratastest CF 700 CLX Adventure ja laste sõidukitest CF100EV, mis on kohe turule jõudev elektrimootoriga ATV lastele.