Messil esitletakse Itaalia päritolu Mobilvetta matkaautosid

Tagasi Lisatud:

Motorhome.ee tutvustab messil kohapeal kolme Itaalia päritolu matkaautot, mis on kõik väga stiilse ning tänapäevase disainiga ning parimate tehniliste lahendustega.

Mobilvetta K-Yacht Teknoline MH-85 – täisintegreeritud suurepärase varustuse, erilise disaini ja luksusliku sisustusega 4-kohaline matkaauto. Antud auto teeb eriliseks selle pilkupüüdev disain nii seest kui väljast ning väga hea põhivarustuse tase. Marine-stiilis disainikeel, mis väljendub ka mudelinimes K-Yacht, tekitab mulje, nagu viibiksid jahtlaeva pardal. Selles autos ringi reisides tunned end, kui liikuvas viietärnihotellis – kõik mugavused, mida sulle pakub kaasaegne hotellituba, on esindatud ka selles matkaautos. Vaata lähemalt.

Mobilvetta K-Silver 56 – 5-kohaline madala profiiliga (poolintegreeritud) matkaauto. Praktiline, moodsa disainiga ja väga hea varustusega matkaauto, mis rahuldab ka kõige nõudlikuma automatkaja vajadused, pakkudes kõiki tänapäevaseid mugavusi – dušširuum, WC, köök, elutuba, magamistuba, suur garaaž/panipaik sõiduki tagaosas. Vaata lähemalt.

McLouis Menfys VAN 3 – 4-reisijakohaga (3 magamiskohta) VAN-tüüpi matkaauto, mis on oma mõõtmetelt väiksem ning ehitatud Fiat Ducato kere sisse. Kompaktsem matkaauto on sobilik ka inimestele, kes soovivad kasutada matkaautot pere teise sõidukina, mis on igapäevaselt kasutuses – kuna see on oma mõõtmetelt vaid veidi tavalisest sõiduautost suurem, ei teki probleeme parkimiskoha leidmisel isegi kesklinna kitsastes oludes. Funktsionaalsuselt on VAN-tüüpi matkaauto samaväärne suuremate (täis- ja poolintegreeritud) matkaautodega. Vaata lähemalt.

Nii Mobilvetta kui McLouis, samuti ka MOTORHOME.ee poolt esindatav Roller Team on Itaalia matkaautode tootjad, kes on alustanud oma tegevust eelmise sajandi kuuekümnendatel-seitsmekümnendatel, kuuludes tänaseks Euroopa juhtivasse vabaajasõidukeid ning kaupu tootvasse TRIGANO Gruppi. Trigano on Prantsusmaa börsil noteeritud suurettevõte, kes koondab enda alla suure hulga Euroopa juhtivaid matkaautode ning vabaajakaupade tootjaid, moodustades valdkonna suurima ettevõtete grupi. Rohkem infot Trigano Grupi kohta leiab siit.