Motokaubad esitleb messil kolme uut Benellit

Tagasi Lisatud:

Motokaubad toob häid uudiseid Itaaliast – sel aastal on meil rõõm esitleda kolme uut mootorratta mudelit legendaarse mootorrattatootja BENELLI valikust!

Ka neid uudismudeleid iseloomustab parim Itaalia disain, väljapeetus ja lihtsus. Benelli mootorrattad on pilkupüüdvad, lihtsasti käsitletavad ja pakuvad sõiduelamust igaühele – oled sa algaja või kogenud sõitja. Benelli mootorrataste hinnatase ei ole kõrge, vaid on vägagi kliendisõbralik, seega taskukohane enamusele, kel plaanis kaherattaline sõiduvahend soetada või vana uue vastu välja vahetada.

Uudismudeleid on jagunud erinevatesse motovaldkondadesse:

Eeskätt noortele suunitletud 125cc atraktiivne linnaratas TNT Tornado, mis on oma olemuselt mitmekülgne ja erinevate kasutusvõimalustega nn. „FunBike“ Täiesti uus kontseptsioon ja noortele sobiv hinnaklass on taganud selle mudeli müügiedu juba paljudes euroopa suurriikides.

Pikemaid vahemaid ja matku harrastavatele motosõpradele on pakkuda Touring-Enduro TRK502, millega sõites ei tundu ükski vahemaa liiga pikk, ega ükski roadtrip liiga väsitav. Selle ratta märksõnadeks on sõidumugavus, turvalisus, praktilisus – just see mida hinnatakse sellise rattatüübi juures kõige rohkem ja uskuge, seda kõike TRK502 ka Teile pakub!

Kõige suurem ja olulisem uudismudel on Benelli legendaarse 1950. aastatest pärineva LEONCINO comeback. See Scrambler tüüpi klassikaline mootorratas ei jäta külmaks kedagi, kes imetleb tema peensusteni lihvitud maitsekat disaini ja suurepärast sõiduvõimekust nii linna-, kui ka maaoludes. See on mootorratas, mille sadulas Sulle meeldiks end näha!

Loomulikult tutvustame ka Eestis järjest suuremat populaarsust koguvaid elektrijalgrattaid Benelli E-Bike. Värske Itaalia disain kombineerituna parima tehnikaga ja tarbijale vastuvõetav hinnaklass on juba teinud neist perelemmikud ja hinnatud reisikaaslased. Värskeid uudiseid jagub ka motorolleri huvilistele uute euro 4 mudelite näol.

Uudistamiseks on messil väljas ka mopeedauto Microcar M.Go Outdoor kõige uuem mudel, mis jõudis Eestisse 2017. aasta lõpus. Sellel on palju täiendusi võrreldes eelmiste mudelitega.

Tehnika kõrval presenteerime ja pakume sõiduvarustust uue aja motorõivabrändidelt SHIMA ja 4SR.

Kuid aitab nüüd jutust – olete oodatud messile, et selles kõiges ise oma silmaga veenduda ja oma käega katsuda ning kasutada ära häid messipakkumisi! Samuti on igaühel hea võimalus kaasa osta hooajaks vajaminevat sõiduvarustust, mida pakume loomulikult MESSIHINNAGA!